Kariéra

Napište nám něco o sobě

 

Hledáme právě Vás – budoucí kolegyni / kolegu

Práce realitního makléře je profese snů. Každý den Vám bude přinášet nové pracovní výzvy k seberealizaci, nové kontakty a obchodní příležitosti. Každý Váš pracovní den bude zcela jedinečný, při této práci se rozhodně nudit nebudete. Budete svým vlastním pánem, budete mít pracovní svobodu předvést to nejlepší, co ve Vás je. Budete se potkávat se s lidmi – Vašimi klienty, kterým budete pomáhat naplňovat jejich životní přání a potřeby v oblasti prodeje, pronájmu či pořizování nemovitostí.

Velkou motivací je možnost rozhodovat si sama, sám o výši svého výdělku, který může být více než nadstandardní!
Rozjet kariéru v realitách vyžaduje odvahu, píli, odhodlání i vytrvalost, které vedou ke kýženému výsledku – finanční nezávislosti a uspokojujícím pocitu z profesní seberealizace.

 

A jaké předpoklady by měl schopný realitní makléř naplňovat?

Měl by mít obchodní talentpodnikatelské smýšlení a tah na branku, aby obstál v konkurenci. Měl by mít zájem se neustále vzdělávat a profesně zdokonalovat.

Realitní makléř by měl mít dobré vystupování a měl by vždy působit profesionálním dojmem, měl by umět pozitivně komunikovat, měl by být empatický, mít pozitivní vztah k lidem a dokázat lidem naslouchat.

Zásadní je také smysl pro etikuzodpovědnost a preciznost. Dotáhnout každý obchod do zdárného konce vyžaduje píli a smysl pro detail. Disciplína a chuť učit se novým věcem jsou dalšími nepostradatelnými vlastnostmi. Realitní trh se neustále vyvíjí a je potřeba si doplňovat znalosti.

Uděláme vše pro to, abychom Vám pomohli se stát úspěšným kolegou, realitním makléřem týmu RE/MAX Elite Reality!

 

Oficiální web RE/MAX Česká Republika, Váš partner na trhu s nemovitostmi | Realitní kanceláře RE/MAX

Makléři jsou nezávislí podnikatelé podnikající na základě živnostenského listu. Ochranná známka RE/MAX Elite Reality je provozována společností Real Lives s.r.o., IČ 07036639, se sídlem Šumperk, 17. listopadu 525/9, PSČ 78701, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 74253, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.